فضای پیش ساخته سبز (GPS)

سوالات متداول

بستگی به متراژ ، نقشه ، متریال و لوکیشن دارد اما به طور متوسط از متری 5 میلیون تومان تا 15 میلیون تومان. اگر مساحت (مخرج کسر) بیشتر شود قیمت مترمربع پایین میاید و در کل برای مشتری به صرفه تر است.

بستگی به متریال دارد. در اغلب موارد بله ارزان تر است. مضاف بر آن ساختمان های پیش ساخته GPS به دلیل اتصالات تمام پیچ و مهره ای ، و امکان باز و بسته شدن مکرر ، در بلند مدت بسیار در کاهش هزینه های مشتری به صرفه تر خواهند بود.

محدودیتی وجود ندارد. دفتر اداری (دفتر سرپرست یا ناظر کارگاه، دفتر مشاور پروژه)، کمپ مهندسی، خوابگاه یا استراحتگاه، انباری، سالن اجتماعات، کیوسک نگهبانی، سالن غذاخوری، نمازخانه، آبدارخانه، اتاق تدارکات، لابراتوری یا آزمایشگاه، سالن امحا زباله بیمارستان ها، اتاق آکوستیک (جهت ضبط موسیقی و پادکست)، اتاق بازی، سرویس بهداشتی وحمام و … نمونه کاربری ها
یکی از پردرخواست ترین کاربری های اخیر ما ، اضافه بنا داخل حیاط و یا روی بام است.

خیر. تنها باتوجه به این نکته که در طراحی سازه حداکثر دهنه ۵.۵ متر (و تا ۱۲ متر با سیستم خرپا) و حداکثرارتفاع ۵ متر می باشد، هر ابعادی قابل اجراست. شما هر پلانی که در ذهن دارید را میتوانید به ساده ترین روش حتی با خودکار روی کاغذ کشیده و برای ما ارسال کنید تا ما در کمتر از ۳۰ دقیقه نقشه و پیش فاکتور را برایتان ارسال کنیم. ثبت درخواست

مزایای نسبتا زیادی را میتوان برای ساختمان پیش ساخته GPS در نظر گرفت ، از امکان طراحی پلان دلخواه و سرعت بسیار بالا در نصب گرفته تا امکان باز و بسته شدن های چندباره ساختمان ، عایق بودن ، دقت کارخانه ای و بسیاری مزیت دیگر . برای شناخت بیشتر محصول اصلی ما کلیک کنید. (ساختمان های پیش ساخته GPS)
مزایا شامل امکان طراحی پلان دلخواه متناسب با نیاز مشتری، سرعت بسیار بالاتر در نصب به علت اتصالات تمام پیچ و مهره ای ، امکان باز و بسته شدن مکرر ( تعویض و یا احیاسازی قطعات فرسوده، تغییر بخشی از پلان)، دقت بالا و کارخانه ای در تولید، استحکام و مقاومت بالا در برابر زلزله ، عایق مناسب گرما و سرما ،مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت ، ضمانت، گارانتی و خدمات پس از فروش مادام العمر، امکان تغییر رنگ
امکان بازخرید ساختمان پس از استفاده مشتری ، توسط شرکت GPS.
معایب شامل رفلکس صدا داخل ساختمان (امکان رفع این مشکل با اضافه کردن پانل های آکوستیک)، محدودیت در طبقات (حداکثر دو طبقه)، پرداخت یکباره هزینه ، نصب و مونتاژ توسط نیروی متخصص.

خیر . ساختمان های پیش ساخته GPS به دلیل داشتن قابلیت باز و بسته شدن جز سازه های موقت بوده و در قوانین ، مشابه کانکس با آن برخورد میشود.

بتنی ، ساندویچ پانلی ، چوبی ، ال اس اف و ... (مطالعه بیشتر)

باتوجه به اتصالات 100 درصد پیچ و مهره ساختمان های پیش ساخته GPS تمام قطعات در کارخانه آماده شده و به سایت پروژه ارسال ، و درکمتر از یک هفته نصب میشود.
به عنوان مثال همه متریال و قطعات یک ساختمان حدودا ۳۰۰ مترمربعی در یک ماشین بار قابل ارسال است.

اغلب کانکس هایی که درحال حاضر در بازار ایران وجود دارند ، به هیچ عنوان ارزش خرید نداشته و محصولی شایسته استفاده مشتری نمیباشند. پس تفاوت بسیار است، برای مطالعه بیشتر به این لینک رجوع کنید.

بله.‏ GPS ظرف ۳۰ سال گذشته ، تقریبا در تمامی استان های ایران پروژه انجام شده دارد و هماهنگی برای بازدید از پروژه به صورت رایگان برای مشتریان انجام میشود.

ساختمان پیش ساخته تجهیزکارگاه و ساختمان پیش ساخته ویلایی